Playson · Hold and Win · 2026 június

Coin Strike 2 Hold and Win Power Chance: Munkamenetadatok és a játékmenet részletes elemzése

RTP 95,65% · Max nyeremény 15 000x · Rögzített 1 641 pörgetéses demóteszt

Körülbelül két éve követem a Playson Hold and Win-játékait, és a Coin Strike 2 olyan folytatásnak tűnik, amely felépítésében is logikus továbblépés: szélesebb rács, az alap Hold and Win fölé épített Strike Boost szorzóréteg, valamint egy Power Chance közösségi jackpot, amely minden alappörgetés során élő számlálóként fut a képernyő bal oldalán. Amikor elindítottam a tesztet, ez a számláló 2 376 411-et mutatott, mire pedig végeztem az 1 641 pörgetéssel, 2 422 860-ra emelkedett - a közös nyereményalap ebben az időszakban nagyjából 46 000 egységgel nőtt anélkül, hogy egyszer is kifizetett volna. A munkamenet alatt 10 Hold and Win bónuszt értem el, a legjobb a 1484. pörgetésnél 196x-et fizetett. Az alábbiakban azt mutatom meg, hogyan viselkedtek a mechanikák 1 641 rögzített pörgetés alapján.

A rács és a nyeremények működése

A Coin Strike 2 egy 3 tárcsás, 4 soros rácson fut - ez 12 szimbólumhelyet jelent az eredeti Coin Strike 3x3-as elrendezésének 9 mezőjéhez képest. A játékban 8 fix nyerővonal van. A szimbólumkészlet klasszikus gyümölcsös játékgépes világot idéz: cseresznye, görögdinnye és narancs, valamint BAR jelek, harangok és 7-esek. Nincsenek kaszkádok, nincs zuhanó szimbólummechanika, és nincsenek bővülő tárcsák. Minden pörgetés hagyományos, balról jobbra történő nyerővonal-kiértékeléssel zárul, majd a kör újraindul.

Az alapjáték szerkezeti központja a Coin szimbólum. Bármelyik tárcsán megjelenhet, és a tét szorzataként megadott számszerű értéket mutat. Ha az 1. és a 3. tárcsán Coin szimbólum érkezik, miközben a 2. tárcsán egy Strike szimbólum is látható, elindul a Hold and Win bónusz. Ez a konkrét tárcsákhoz és konkrét szimbólumokhoz kötött feltétel alapvetően meghatározza, milyen sűrűn aktiválódik a bónusz.

A Hold and Win alatt az alapjáték teljesen eltűnik. A gyümölcsök és a BAR szimbólumok lekerülnek, és csak a rögzített Coinok maradnak láthatók egy átlátszó rácsháttéren. A játék innentől teljes egészében gyűjtéses-újrapörgetéses szerkezetre vált a szekvencia végéig. Egyértelműen látszik, mikor melyik mód aktív: az alapjáték teljesen kiürül, mielőtt az újrapörgetéses rész elkezdődik, így a két réteg nem keveredik.

A demóteszt fix 1,00 EUR téten futott. Az összegyűjtő oldalak szerint ennél a játéknál a téttartomány 0,20 EUR és 100 EUR között van, a szolgáltató saját oldala azonban a tesztelés idején nem volt elérhető. A tényleges tétlimitek kaszinónként eltérhetnek.

Bónuszfunkciók

Hold and Win

A Hold and Win bónusz akkor indul el, ha az 1. és a 3. tárcsán Coin szimbólum érkezik, miközben a 2. tárcsán egy Strike áll meg. Ezt követően három újrapörgetés jár. Minden új Coin, amely az újrapörgetések alatt landol, a helyén rögzül, és a számlálót visszaállítja 3-ra, így a kör addig hosszabbodik, amíg új érmék érkeznek. Amint több nem érkezik, és a számláló nullára fut, a kör véget ér - a teljes kifizetés a rögzített coinok értékének összege.

Az 1 641 pörgetésből álló tesztben a Hold and Win 10 alkalommal aktiválódott. A 10 bónusz eredménye 15x és 196x között szóródott. Az átlagos kifizetés 56,8x volt, a medián 46x. A legjobb eredmény a 1484. pörgetésnél jött: egyetlen középső érme az újrapörgetések során folyamatosan nőtt - 165-ről 192-re, végül 196-on állt meg -, így a kör összesen 196x-et fizetett. Ez a középen felhalmozódó érme mutatja meg a legjobban, hogyan épül fel ebben a szerkezetben egy Hold and Win-kifizetés. Előfordulhat, hogy egyetlen érme értéknövekedése adja az egész kör nyereményét.

HOLD AND WIN tábla a legjobb bónusz alatt a 1484. pörgetésnél - egyetlen középső érme 196,00-ra nőtt, egyenleg 10 608,00
HOLD AND WIN - egyetlen középső érme 196,00-ra nőtt a 1484. pörgetésnél, egyenleg 10 608,00. Ez a kör 196x-et fizetett az érme végső értéke alapján. Az újrapörgetés-számláló még 2 hátralévő pörgetést mutat.

A tíz bónuszból kilencben egyáltalán nem jelent meg Strike Boost szorzós érme. Csak az 528. pörgetés bónuszában láttam 3x-os szorzócsúcsot, ez segítette a kört 66x-ig. Ez a munkamenet alapján azt mutatja, hogy az alap bónuszban a Strike Boost szorzók ritkán aktiválódnak.

HOLD AND WIN tábla az 528. pörgetésnél - egyetlen középső érme 66,00-ra nőtt, egyenleg 10 835,00, 1 újrapörgetés maradt
HOLD AND WIN - 528. pörgetés, egyenleg 10 835,00. Egy középen gyűlő érme 66,00-ig jutott (64,49-ről emelkedve), miközben még 1 újrapörgetés volt hátra. Ebben a körben jelent meg a teszt egyetlen Strike Boost szorzója (3x-os csúcs), a teljes kifizetés pedig 66x lett.

Strike Boost

A Super Strike szimbólum a 2. tárcsán jelenhet meg a Hold and Win alatt. Ha felbukkan, véletlenszerűen háromféle hatás egyikét aktiválhatja: legfeljebb 10x-es szorzós coinokat, további bónuszcoinokat vagy azonnali jackpotkifizetést. A 10x-es szorzóplafon teszi lehetővé a játék 15 000x-es maximális nyereményét - ehhez magas értékű coinoknak kell együtt felhalmozódniuk aktív Strike Boost szorzókkal, ilyen kombinációval azonban a teszt során nem találkoztam.

Fix jackpotok

A játék teljes ideje alatt négy fix jackpotfokozat látható a rács felett:

  • MINI: 25x tét
  • MINOR: 50x tét
  • MAJOR: 150x tét
  • GRAND: 1 000x tét

Az értékek mindig az aktuális tét méretéhez igazodnak. 1,00 EUR-os pörgetésnél a Grand 1 000 EUR-t fizet, 10,00 EUR-nál pedig 10 000 EUR-t. A jackpotok a Hold and Win során, Strike Boost révén érhetők el. Az 1 641 pörgetés alatt egyik fokozat sem aktiválódott.

Power Chance - mit ad hozzá ez a változat?

A "Power Chance" megjelölés azt jelzi, hogy ez a Coin Strike 2 közösségi progresszív jackpotos változata (játékkód: coin_strike_2_jp). A képernyő bal oldalán egy élő számláló fut, amely a hálózat összes játékosának befizetései alapján egyszerre növekszik. Minden alappörgetés közben valós időben látható, és folyamatosan frissül, függetlenül attól, hogy a játékos épp bónuszkörben van-e.

A teszt indításakor a számláló 2 376 411,5-öt mutatott demóvaluta-egységekben. Az 1 641 pörgetés vége felé már 2 422 860-nál járt - vagyis a munkamenet során nagyjából 46 000 egységgel emelkedett. A Power Chance jackpot ezen a futáson nem fizetett. Az aktiválási feltételeket a játék felületén sehol nem magyarázzák el, és a Playson sem teszi közzé a közösségi kifizetés pontos működését.

Gyakorlatban a Power Chance réteg a négy fix szint fölé ad még egy jackpotlehetőséget. A fix jackpotkijelzés (Mini / Minor / Major / Grand) a Power Chance változatban változatlan marad - a közösségi számláló plusz elem, nem pedig a fix rendszer helyettesítője.

Bónuszvásárlás

A játék felületén látható bónuszvásárlási gomb. Külső források három vásárlási lehetőséget említenek, 75x és 300x tét közötti áron, amelyekkel közvetlenül elérhető a Hold and Win bónusz anélkül, hogy természetes módon kellene kivárni az aktiválódását. Ezt a teszt során nem próbáltam ki. A pontos ár és elérhetőség az üzemeltető beállításaitól és a joghatóságtól függ.

Demó játék

Coin Strike 2 aktív Hold and Win bónusztábla

Coin Strike 2: Hold and Win Power Chance

Ingyenesen játszható · Nincs szükség regisztrációra

Játssz valódi kaszinóban →

Hogyan teszteltem

1 641 pörgetést futtattam a Playson demóverziójában fix 1,00 EUR téten, közvetlenül a szolgáltató demólinkjén keresztül. A kezdőegyenleg 11 000 EUR demóhitel volt.

1 641
Összes pörgetés
10
Hold and Win aktiválás
196x
A teszt legjobbja (1484. pörgetés)
81,23%
Megfigyelt RTP
1 a 7-ből
Találati arány az alapjátékban
-309 EUR
Nettó eredmény

A munkamenet alakulása

Az egyenleg a nyitástól egészen az 1261. pörgetésig szinte folyamatosan csökkent, ekkor már 435 EUR-val volt a kezdőszint alatt. Az utolsó 380 pörgetés ebből 127 EUR-t hozott vissza, főként két gyors egymásutáni bónusznak és a 1484. pörgetésnél érkezett 196x-es eredménynek köszönhetően. Ez a visszakapaszkodási minta jól jellemzi, hogyan mozognak a magas volatilitású Hold and Win játékok egy hosszabb teszt során: hosszabb, daráló veszteségszakaszokat néhány sűrűn érkező, koncentrált kifizetés szakít meg.

A bónuszok sorozatában két szerkezeti minta tűnt ki. Először is, az aktiválások párokban érkeztek - bónusz az 511. és az 528. pörgetésnél (17 pörgetés különbséggel), majd újra az 1294. és az 1310. pörgetésnél (16 pörgetés különbséggel). Egy ilyen csoportosulás teljesen belefér a szokásos szórásba egy coin-mechanikás játéknál; ez nem külön funkció, egyszerűen ezt adta ki a véletlenszám-generátor ebben a futásban. Másodszor, a Strike Boost szorzók szinte egyáltalán nem jelentek meg. Tízből kilenc bónuszban nem volt szorzós coin. Az elméleti 15 000x-es maximumhoz egyszerre van szükség magas értékű coinokra és aktív Strike Boost hatásra ugyanabban az újrapörgetéses szekvenciában. Az 1 641 pörgetés során ez a két feltétel egyszer sem teljesült együtt.

A Power Chance számláló minden alappörgetés alatt futott. 2,37 millió fölül indult, és még a munkamenet vége előtt átlépte a 2,41 milliót. Az alapjátékban semmi nem reagál a mozgására - nincs hangváltás, nincs vizuális lüktetés, amikor nő az érték. A szerkezeti különbség inkább az, hogy a Power Chance változatban mindig két párhuzamos adatsáv fut egyszerre: középen a Hold and Win tábla, bal oldalon pedig a közösségi számláló, mindkettő egymástól függetlenül frissül.

HOLD AND WIN eredmény az 1484. pörgetésnél - egyetlen 196,00-s coin a képernyőn, egyenleg 10 608,00, Power Chance 2 418 490
HOLD AND WIN - a teszt legjobb eredménye az 1484. pörgetésnél. Egyetlen coin 196,00 értékkel begyűjtve. Az egyenleg a kifizetés előtt 10 608,00 volt. A Power Chance számláló a 1484. pörgetésnél 2 418 490-en állt - ez körülbelül 42 000-rel magasabb a 2 376 411-es indulóértéknél, még mindig kifizetés nélkül.

Megfigyelt RTP: (1 641 EUR össztét - 309 EUR nettó veszteség) / 1 641 EUR össztét = 81,23%. Ez egyetlen, 1 641 pörgetésből álló munkamenet adata. Egyetlen futás túl kicsi minta ahhoz, hogy hosszú távú visszafizetési arányokra lehessen következtetni. A Hold and Win változat közzétett RTP-je 95,65%; az én tesztem ennél gyengébben teljesített, ami teljesen normális magas volatilitású játék esetén korlátozott mintán.

A teszt korlátai: Ez egyetlen, 1 641 pörgetéses demóteszt volt virtuális kreditekkel, nem valódi pénzzel. A kitűzött cél 1 641 pörgetés volt, ezt megszakítás nélkül teljesítette a futás. A 10 Hold and Win aktiválás túl kevés ahhoz, hogy gyakoriságot lehessen belőle becsülni. A négy fix jackpot közül egyik sem érkezett meg, és a Power Chance közösségi jackpot sem fizetett ebben a munkamenetben. Ezek a hiányok ennek a tesztnek a megfigyelései, nem általános állítások az aktiválási arányokról.

Előnyök és hátrányok

Előnyök

  • 3x4-es rács 12 szimbólumhellyel - hárommal több mező, mint az eredeti Coin Strike 3x3-as elrendezésében, így nagyobb lehet a Hold and Win tábla lefedettsége
  • 15 000x maximális nyeremény - közel háromszorosa az eredeti Coin Strike 5 150x-es plafonjának, amit a legfeljebb 10x-es Strike Boost szorzók tesznek lehetővé
  • Négy fix jackpotfokozat folyamatosan látható - Mini 25x / Minor 50x / Major 150x / Grand 1000x, közvetlenül a tét méretéhez igazítva
  • 95,65% RTP - több forrás is ezt adja meg a Hold and Win változatra (a Power Chance megjegyzést lásd az RTP-nél)
  • Elérhető bónuszvásárlás - közvetlen belépés a Hold and Win bónuszba természetes aktiválás kivárása nélkül

Hátrányok

  • A Power Chance változat RTP-je külön nincs megerősítve - a 95,65%-os érték az alap Hold and Win verzióra vonatkozik
  • A téttartomány csak gyűjtőoldalakról ismert - a játékban közvetlenül nem sikerült megerősíteni; a szolgáltatói oldal a teszt idején nem volt elérhető
  • A Strike Boost ebben a tesztben ritkán aktiválódott - tízből kilenc bónuszban nem volt szorzós coin
  • A Power Chance aktiválási feltételei nincsenek dokumentálva - a közösségi jackpot nyerési feltételeit a játékon belüli súgó nem közli
  • Nincs ingyenes pörgetés, nincs kockázati játék - kizárólag a Hold and Win mechanikára épül
  • Az elméleti maximumhoz ritka feltételek együttállása kell - a 10 bónusz átlaga 56,8x volt, ez közelebb áll a reális eloszláshoz

Összehasonlítás

Coin Strike sorozat

A Coin Strike: Hold and Win (az eredeti rész) 3x3-as rácson fut 9 szimbólumhellyel, 95,66%-os RTP-vel és 5 150x-es maximális nyereménnyel. A Coin Strike 2 ezt 3x4-es rácsra bővíti (12 mező), szinte változatlan, 95,65%-os RTP-t tart meg, a maximális nyereményt pedig 15 000x-re emeli a legfeljebb 10x-es Strike Boost szorzók és a Power Chance közösségi jackpot hozzáadásával. A Coin Strike XXL még tovább megy, és 3x5-ös elrendezést használ (15 nyerési lehetőséggel), ami a sorozat legszélesebb játéktáblája. A CS2 a rácsméret szempontjából középen helyezkedik el, de a maximális nyereménypotenciál alapján a sorozat élére áll.

Azoknak, akik már játszottak az eredeti Coin Strike-tal, a CS2 működése azonnal ismerős lesz. Az aktiválási feltétel, a gyűjtéses-újrapörgetéses szerkezet és a fix jackpotlépcső változatlanul megmaradt. A lényegi különbséget a rács mérete és a szorzóréteg adja. A CS1 5 150x-es elméleti maximumához nagyon sűrűn megtöltött tábla kell magas értékű coinokkal, szorzómechanika nélkül; a CS2 15 000x-es plafonjához pedig ugyanezeknek a magas értékű coinoknak együtt kell megjelenniük a Strike Boost szorzó aktiválódásával. A tesztemben ez utóbbi feltétel csak egyszer fordult elő a 10 bónusz során.

Jellemző Coin Strike (CS1) Coin Strike 2 (CS2) Coin Strike XXL
Rács 3x3 (9 mező) 3x4 (12 mező) 3x5 (15 nyerési lehetőség)
RTP 95,66% 95,65% -
Max nyeremény 5 150x 15 000x -
Strike Boost Nem Igen (legfeljebb 10x) -
Közösségi jackpot Nem Power Chance (JP változat) -

Azok számára, akik a Coin Strike 2-t a Playson tágabb Hold and Win-kínálatával vetik össze - például a Royal Coins, a Diamonds Power és a hasonló címekkel -, a központi mechanika a teljes családban következetes. Az egyes játékok közötti különbséget főként a rács mérete, a jackpotrendszer felépítése és a tematika adja. A CS2 a sorozat felső sávjába tartozik a maximális nyeremény szempontjából, és jelenleg ez az egyetlen változat, amely közösségi jackpotréteget is kínál.

Gyakran ismételt kérdések

Mi az a Coin Strike 2: Hold and Win Power Chance?

Ez egy 3 tárcsás, 4 soros Playson nyerőgép Hold and Win mechanikával, négy fix jackpotfokozattal (Mini 25x / Minor 50x / Major 150x / Grand 1000x), Strike Boost szorzófunkcióval és egy Power Chance közösségi progresszív jackpotréteggel. Az alap Coin Strike 2: Hold and Win Power Chance-változata; a legkönnyebben felismerhető jele a felület bal szélén futó, élő, hétjegyű közösségi számláló.

Mennyi az RTP?

A SlotCatalog és a livecasinocomparer.com 95,65%-os RTP-t ad meg a Coin Strike 2: Hold and Win játékra. Ez az érték a normál Hold and Win változatra megerősített. A Power Chance verzió pontos RTP-jét a Playson külön nem teszi közzé. A valódi pénzes kaszinóverzió tényleges RTP-jét minden esetben az üzemeltető állítja be.

Mekkora a maximális nyeremény?

A tét 15 000-szerese. Ennek eléréséhez a Hold and Win alatt magas értékű coinokkal megtöltött táblára és aktív Strike Boost szorzókra van szükség egyszerre. Az 1 641 pörgetéses tesztben a legnagyobb bónusz 196x-et fizetett, egyetlen coin értéke 196,00-ra nőtt az újrapörgetések során.

Milyen gyakran indul a Hold and Win?

Az 1 641 pörgetéses teszt során 10 alkalommal indult el - átlagosan 164 pörgetésenként egyszer. Ez egyetlen munkamenet adata. Az aktiválások gyakorisága futásonként eltérhet; ez megfigyelés, nem hivatalos specifikáció.

Mit ad hozzá a játékhoz a Power Chance?

Egy közösségi progresszív jackpotot, amely az összes játékos befizetéseiből egyszerre növekszik. A tesztben a számláló 2 376 411-ről 2 422 860-ra emelkedett demóvaluta-egységekben 1 641 pörgetés alatt. Az aktiválási feltételeket a Playson nem teszi közzé. Ez egy további jackpotlehetőség a négy fix szint felett.

Van benne ingyenes pörgetés?

Nincs. Ebben a játékban nincs ingyenes pörgetés funkció. Az egyetlen bónuszelem a Hold and Win, amelyet a Strike Boost erősíthet fel.

Meg lehet venni közvetlenül a bónuszt?

Igen. A felületen található bónuszvásárlási gomb. Külső források három opciót említenek, 75x és 300x tét közötti áron. A pontos költség és az elérhetőség az üzemeltetőtől és az adott joghatóságtól függ.

Miben különbözik a Coin Strike 2 az eredeti Coin Strike-tól?

Az eredeti rész 3x3-as rácson fut, 5 150x-es maximális nyereménnyel és 95,66%-os RTP-vel. A Coin Strike 2 3x4-es rácsot használ, hozzáadja a legfeljebb 10x-es Strike Boost szorzókat és a Power Chance közösségi jackpotot, a maximális nyereményt pedig 15 000x-re emeli. Az alap Hold and Win mechanika mindkét változatban azonos.

Hogyan készült ez az értékelés
A 95,65%-os RTP-t a SlotCatalog és a livecasinocomparer.com alapján is ellenőriztem; a Playson a Power Chance változatra külön nem közöl eltérő értéket
A magas volatilitást a SlotCatalog jelzi; ez összhangban van a teszt mintázatával is (a bónuszok eredményei 15x és 196x között szóródtak, az egyenleg pedig az 1261. pörgetésig folyamatosan csökkent)
A 15 000x-es maximális nyeremény a SlotCatalog adata; egy amerikai piacra fókuszáló adatbázisban 15 002x is szerepel (mcluck.com, csonkított bejegyzés)
Megjelenési dátum: 2025. július 24., a Playson.com keresési részletéből ("Release date: 24 July 2025")
A fix jackpotértékeket (Mini 25x / Minor 50x / Major 150x / Grand 1000x) közvetlenül a játék kijelzőjén figyeltem meg az 1,00 EUR-os demóteszt alatt
A Power Chance számláló értékeit (2 376 411,5 a teszt elején, 2 418 490,1 a 1484. pörgetés környékén) a munkamenet során az élő felületről rögzítettem
A 3x4-es rácsot és a 8 nyerővonalat a SlotCatalog is megerősíti, és a teszt közben látottakkal is egyezik
A Hold and Win aktiválási feltétele (Coin szimbólumok az 1. és 3. tárcsán + Strike a 2. tárcsán) külső forrásleírásokból és a tesztben megfigyelt működésből származik
1 641 pörgetés alatt 10 Hold and Win bónusz indult - minden pörgetést rögzítettem, és az egyenlegkövetés is megerősíti (11 000 - 1 641 feltett összeg + 1 332 nyeremény = 10 691)
A teszt legjobb eredménye, a 196x-es kifizetés a 1484. pörgetésnél, a munkamenet adatai alapján megerősített; a 30_holdwin_1.webp képen is látszik, hogy egyetlen középső coin 196,00-ra nőtt
Alex Reeves
Alex Reeves A kaszinóipar elemzője és a nyerőgépek mechanikájának szakértője

A játékmechanika és a funkciószabályok - a demóteszt közbeni közvetlen megfigyelésekből, beleértve a jackpotfokozatok értékeit (az élő kijelző alapján 1,00 EUR tétnél megerősítve), a Hold and Win aktiválási szerkezetét és a rács elrendezését.

RTP - a SlotCatalog és a livecasinocomparer.com adatainak összevetésével. A 95,65%-os érték az alap Hold and Win változatra megerősített; a Power Chance verzió RTP-jét a Playson saját publikációi külön nem erősítik meg.

Tesztadatok - 1 641 pörgetés fix 1,00 EUR téten, Playson szolgáltatói demó, 2026 június. Minden pörgetés rögzítve és egyenlegkövetéssel ellenőrizve.

Adatforrás: demóteszt, 1 641 pörgetés, Playson demó, 2026 június. Utolsó frissítés:

Hol játszható a Coin Strike 2 Hold and Win Power Chance

A Playson által fejlesztett Coin Strike 2: Hold and Win Power Chance elérhető olyan engedéllyel működő online kaszinókban, amelyek MGA és más szabályozott joghatóságok alatt működnek. Mielőtt valódi pénzzel játszanál, ellenőrizd a kaszinó verziójában feltüntetett RTP-t - a tényleges értéket az üzemeltető állítja be, és eltérhet az alapváltozatra megadott 95,65%-tól.

Nézd meg, hol játszható a Coin Strike 2, és hasonlítsd össze a kaszinókat →